fb_img
 DT7955

VERS CL GLOVE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DT7955
29%
1.690,00 ден.
1.190,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 95% Памук 5% Еластин
Подгрупа Ракавици
Спорт Фитнес
Производител Adidas