fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DU3411

OPEN BACK CU

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DU3411
50%
3.990,00 ден.
1.990,00 ден.
  • XS
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 85% Полиестер 15% Еластин
Подгрупа Маица со долги ракави
Спорт Тренинг
Производител Adidas