fb_img
 DU6799

SAMSTAG ARC CAP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DU6799
68%
1.890,00 ден.
590,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црвена
Материјал 100% Акрилик
Подгрупа Капи
Спорт Lifestyle x
Производител Adidas