fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DUE529-860

Dare 2b Kettle Bell 6KG Grey

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DUE529-860
2.190,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сива
Материјал Синтетика
Подгрупа Тегови
Спорт Фитнес
Производител Dare 2b


Слични производи

1.590,00 ден.
Dare 2b
2.790,00 ден.
Dare 2b
1.090,00 ден.
Dare 2b