fb_img
 DUE530-188

Dare 2b Kettle Bell 8KG Orange

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DUE530-188
2.790,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Портокалова
Материјал Синтетика
Подгрупа Тегови
Спорт Фитнес
Производител Dare 2b


Слични производи

Dare
1.590,00 ден.
Dare 2b
Dare
2.190,00 ден.
Dare 2b
Dare
1.090,00 ден.
Dare 2b