fb_img
 DUE531-130

Dare 2b Kettle Bell 2KG Pink

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DUE531-130
1.090,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Розева
Материјал Синтетика
Подгрупа Тегови
Спорт Фитнес
Производител Dare 2b


Слични производи

Dare
1.590,00 ден.
Dare 2b
Dare
2.190,00 ден.
Dare 2b
Dare
2.790,00 ден.
Dare 2b