fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DUE537-0SZ

Dare 2b Circle Yoga Bands Misc

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DUE537-0SZ
1.890,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал Синтетика
Подгрупа Ластик за вежбање
Спорт Фитнес
Производител Dare 2b