fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DV0279

YG ID TEE

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: DV0279
64%
1.390,00 ден.
490,00 ден.
 • 5-6 год. ( cm)
  116
 • 7-8 год. ( cm)
  128
 • 9-10 год. ( cm)
  140
 • 152
 • 164
 • 170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 50% Рециклиран полиестер 25% Памук 25% Вискоза
Подгрупа Маици
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

40%
YG
1.490,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
64%
YG
1.390,00 ден.
490,00 ден.
Adidas