fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DV0292

YG ID HTR CO

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: DV0292
59%
3.690,00 ден.
1.490,00 ден.
 • 128
 • 9-10 год. ( cm)
  140
 • 152
 • 164
 • 14-15 год. ( cm)
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Крем
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

50%
YG
3.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
41%
YG
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
38%
YG
3.090,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
51%
YG
3.690,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
40%
YG
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
29%
YG
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas