fb_img
 DV0298

YG ID STA FZ

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DV0298
51%
3.690,00 ден.
1.790,00 ден.
  • 11-12 год.
    152
  • 164
  • 170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 67% Памук 33% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

70%
YG
3.390,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
41%
YG
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
38%
YG
3.090,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas