fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DV0298

YG ID STA FZ

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DV0298
51%
3.690,00 ден.
1.790,00 ден.
  • 11-12 год.
    152
  • 164
  • 170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 67% Памук 33% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

50%
YG
3.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
41%
YG
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
38%
YG
3.090,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
59%
YG
3.690,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
40%
YG
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
29%
YG
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas