fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DV0303

YG ID TIGHT

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За тинејџери
  • Шифра на производ: DV0303
52%
1.890,00 ден.
890,00 ден.


  • 128
  • 140
  • 164
  • 170
  • 146
  • 152
+
-

Опис