fb_img
 DV0369

YG E 3S FZ HD

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DV0369
60%
2.790,00 ден.
1.090,00 ден.
  • 7-8 год.
    128
  • 13-14 год.
    164
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 52% Памук 48% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas