fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DV0815

YB MH BOS T

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За тинејџери
  • Шифра на производ: DV0815
36%
1.090,00 ден.
690,00 ден.


  • 128
  • 140
  • 164
  • 176
  • 152
+
-

Опис