fb_img
 DV0830

LB DY SM PANT

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: DV0830
52%
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
  • 122
  • 7-8 год. ( cm)
    128
  • 9-10 год. ( cm)
    140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Тренинг
Производител Adidas