fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DV0832

LB DY SM TEE

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За мали деца
  • Шифра на производ: DV0832
57%
1.390,00 ден.
590,00 ден.


  • 110
  • 116
  • 122
  • 128
  • 134
  • 140
+
-

Опис