fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DV2366

CC CRP SST

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За тинејџери
  • Шифра на производ: DV2366
58%
3.090,00 ден.
1.290,00 ден.


  • 140
  • 158
  • 164
  • 170
  • 152
+
-

Опис