fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DV2750

YG TR BLD HR T

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DV2750
59%
2.190,00 ден.
890,00 ден.
  • 140
  • 11-12 год.
    152
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 83% Рециклиран полиестер 17% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

40%
YG
1.990,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
YG
1.990,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
31%
YG
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
31%
YG
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
Adidas
1.990,00 ден.
Adidas