+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

REEBOK ROYAL PRIME

 • Производител: Reebok
 • Возраст: За мали деца
 • Шифра на производ: DV3790
1.890,00 ден.
945,00 ден.


 • 36 (23,60 cm)
  4.5
 • 36.5 (23,90 cm)
  5
 • 37 (24,10 cm)
  5.5
 • 38 (24,40 cm)
  6
+
-

Нема коментари за овој производ.