fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DVDL111-5773

Skaty blu/red/red/yllw

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DVDL111-5773
2.390,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Алуминиум Полиуретан Полипропилен
Подгрупа Скироли
Спорт Скејтинг
Производител Davideli


Слични производи

2.390,00 ден.
Davideli