fb_img
 DVDL11T-7551

Skaty red/blu/blu/wht

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DVDL11T-7551
1.990,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црвена
Материјал Алуминиум Полиуретан Полипропилен
Подгрупа Скироли
Спорт Скејтинг
Производител Davideli


Слични производи

Skaty
1.990,00 ден.
Davideli