fb_img
 DVDLWT0-A35

DaViDeLi trotinet Chippy Bomb

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DVDLWT0-A35
3.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.030,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал Гума Пластика Метал Силикон
Подгрупа Тротинети
Спорт Скејтинг
Производител Davideli


Слични производи

2.790,00 ден.
Davideli
3.090,00 ден.
Davideli