fb_img
 DW3902

SC BODY

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DW3902
68%
2.490,00 ден.
790,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 93% Памук 7% Еластин
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle x
Производител Adidas