fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DW4029

LG COMF TIGHT

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: DW4029
60%
1.490,00 ден.
590,00 ден.
  • 5-6 год. ( cm)
    116
  • 128
  • 140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 92% Памук 8% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

60%
LG
1.490,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
33%
LG
1.490,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
33%
LG
1.490,00 ден.
990,00 ден.
Adidas