fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DW4032

LB FT KN HOODY

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За мали деца (28 - 35)
  • Шифра на производ: DW4032
60%
2.490,00 ден.
990,00 ден.


  • 116
  • 128
  • 140
+
-

Опис