fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DW4045

LG FT HOODY

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: DW4045
60%
2.490,00 ден.
990,00 ден.
 • 5-6 год. ( cm)
  116
 • 7-8 год. ( cm)
  128
 • 9-10 год. ( cm)
  140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 60% Памук 40% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

50%
LG
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
40%
LG
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
40%
LG
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
40%
LG
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
32%
LG
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
20%
LG
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas