fb_img
 DW5935

LB FT KNIT PNT

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: DW5935
55%
1.990,00 ден.
890,00 ден.
 • 110
 • 5-6 год. ( cm)
  116
 • 122
 • 7-8 год. ( cm)
  128
 • 134
 • 9-10 год. ( cm)
  140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Сива
Материјал 60% Памук 40% Рециклиран полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

41%
LB
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
41%
LB
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
52%
LB
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
30%
LB
1.990,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas