fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DW5935

LB FT KNIT PNT

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За мали деца (28 - 35)
  • Шифра на производ: DW5935
55%
1.990,00 ден.
890,00 ден.


  • 110
  • 116
  • 122
  • 128
  • 134
  • 140
+
-

Опис