fb_img
 DY2611

PRED TRN J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: DY2611
18%
1.090,00 ден.
890,00 ден.
 • 13.7cm - 15.4cm
  5
 • 15.4cm - 17.5cm
  6
 • 17.5cm - 19.6cm
  7
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Сина
Материјал 83% ЕВА (етиленски винил ацетат) 15% Полиестер 2% Гума
Подгрупа Голмански Ракавици
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

18%
Predator
1.090,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
18%
PRED
1.090,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas