fb_img
 DY5078

Adidas FIT BX BOS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DY5078
21%
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
  • 4
  • 6
  • 8
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 78% Рециклиран полиамид 22% Еластин
Подгрупа Костим за Капење
Спорт За Лето
Производител Adidas