+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

LK FT TRACKSUIT

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За мали деца
  • Шифра на производ: DY9232
3.390,00 ден.
1.695,00 ден.


  • 110
  • 116
  • 128
  • 140
  • 152
  • 164
  • 170
+
-

Нема коментари за овој производ.