fb_img
 DZ0400

M WND PT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DZ0400
51%
3.690,00 ден.
1.790,00 ден.
  • S
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал 53% Памук 47% Полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

51%
3.690,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas