fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DZ7365

MOTO LS TEE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DZ7365
28%
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 91% Полиестер 9% Еластин
Подгрупа Маица со долги ракави
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

31%
DNA
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
39%
MOTO
2.790,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
32%
TP
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
32%
TP
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
E
3.390,00 ден.
Adidas
23%
MEN'S
1.290,00 ден.
990,00 ден.
4F
42%
MEN'S
1.190,00 ден.
690,00 ден.
4F
38%
MEN'S
1.290,00 ден.
790,00 ден.
4F