fb_img
 DZ7495

Adidas FIT TR BOS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DZ7495
33%
1.190,00 ден.
790,00 ден.
  • 4
  • 6
  • 8
  • 10
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 78% Рециклиран полиамид 22% Еластин
Подгрупа Костим за Капење
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
1.190,00 ден.
Adidas