fb_img
 DZ9346

Adidas 3S CSH CRW3P

 • За возрасни
 • Шифра на производ: DZ9346
790,00 ден.
 • XS
 • 37-39
  S
 • 40-42
  M
 • 43-45
  L
 • 46-48
  XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал 70% Полиестер 25% Памук 5% Еластин
Подгрупа Чорапи
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
790,00 ден.
Adidas
16%
Adidas
590,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
Adidas
690,00 ден.
Adidas