fb_img
 ED1170

I GRAPH JOG FT

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: ED1170
50%
2.190,00 ден.
1.090,00 ден.
  • 12-18 мес.
    86
  • 92
  • 98
  • 104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas