fb_img
 ED1173

I GRAPH JOG FT

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: ED1173
54%
2.190,00 ден.
990,00 ден.
  • 86
  • 1-2 год.
    92
  • 98
  • 104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Портокалова
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas