fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 ED4610

YG MH GRA TIGHT

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: ED4610
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
 • 116
 • 128
 • 140
 • 11-12 год.
  152
 • 164
 • 14-15 год. ( cm)
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 90% Памук 10% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

40%
YG
1.990,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
30%
YG
1.990,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
Adidas
1.990,00 ден.
Adidas