fb_img
 ED6417

YB ID GRFX HD

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: ED6417
59%
3.690,00 ден.
1.490,00 ден.
  • 7-8 год.
    128
  • 9-10 год.
    140
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал 77% Памук 23% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

59%
3.690,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
59%
3.690,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
59%
3.690,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas