fb_img
 ED6451

INF DY SM JOG

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: ED6451
29%
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
  • 86
  • 92
  • 2-3 год. ( cm)
    98
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas