fb_img
 ED6454

LB DY SM CREW

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: ED6454
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
 • 5-6 год. ( cm)
  116
 • 7-8 год. ( cm)
  128
 • 9-10 год. ( cm)
  140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Маица со долги ракави
Спорт Тренинг
Производител Adidas