fb_img
 ED7449

TANK TOP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: ED7449
59%
1.690,00 ден.
690,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 93% Памук 7% Еластин
Подгрупа Топ
Спорт Lifestyle x
Производител Adidas


Слични производи

60%
1.490,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
46%
2.790,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas