fb_img
 ED7482

Adidas 3 STR TEE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: ED7482
42%
1.890,00 ден.
1.090,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle x
Производител Adidas