fb_img
 EE1165

BP CLASSIC

  • За возрасни
  • Шифра на производ: EE1165
50%
2.190,00 ден.
1.090,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал 63% Полиестер 37% Полуретан
Подгрупа Ранци
Спорт Lifestyle x
Производител Adidas


Слични производи

50%
2.190,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
50%
2.190,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas