fb_img
 EE4669

RUNFALCON K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: EE4669
40%
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

32%
Adidas
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas