fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EE6708

HOOPS MID 2.0 K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: EE6708
28%
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

21%
Adidas
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
51%
HOOPS
3.090,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
28%
HOOPS
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
28%
HOOPS
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
39%
HOOPS
2.790,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
28%
HOOPS
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas