fb_img
 EE9585

PREDATOR 20.4 TF

 • За возрасни
 • Шифра на производ: EE9585
29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
 • 39
  6
 • 6.5
 • 7
 • 41
  7.5
 • 8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 10.5
 • 11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-Сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

50%
PREDATOR
5.590,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
41%
PREDATOR
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
29%
PREDATOR
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas