fb_img
 EF0213

Adidas ADVANTAGE K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: EF0213
2.490,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

60%
VS
2.490,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
32%
Adidas
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas