fb_img
 EF0223

Adidas ADVANTAGE C

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: EF0223
2.190,00 ден.
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

32%
Adidas
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
32%
Adidas
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas