fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EF0300

ADVANTAGE I

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: EF0300
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
+
-

Опис